Safira Přiblížit

Safira

Perky Perky

1 219Kč

Nové

Říká se, že v jednoduchosti je síla! To moc dobře vědí i zakladatelé Perky Shoes!

Nestárnoucí klasika v podobě čistého designu v tmavě modré barvě, kterou díky 100% recyklovatelnému materiálu řadíme do kategorie udržitelné a etické módy, to je další kousek z populární EKO kolekce espadrilek brazilské značky Perky!

Více informací

Nakupte o 2 500Kč více a budete mít dopravu zdarma!

"Život může být lehčí.", tak zní motto této čerstvé brazilské značky ručně vyráběných botiček v samotném Rio de Janeiru. Jejich espadrilky jsou přesným odrazem jednoduchosti, lehkosti a radosti.

Lehkost boty a její schopnost dokonale se přizpůsobit Vaší noze dělá z těchto jihoamerických espadrilek Perky nadčasový kousek, který ve Vašem šatníku prostě nesmí chybět. Kompletně recyklovatelná bota je vyrobena z recyklované bavlny, recyklovaných plastových lahví a podrážka z korku, proto tyto botky neudělají radost jenom Vám samotným, ale také přírodě!

Budete s nimi zářit jak na pláži, tak bez problémů zvládnete celodenní běhání po městě. Můžete v nich vyběhnout jen tak na spontánní výlet s přáteli, rozhodně Vás ale nezklamou ani na první schůzce, která se neplánovaně protáhne až do noci.

S těmito espadrilkami na nohou se budete cítit jako když se naboso procházíte ranní rosou.

Jen malé upozornění, jak je jednou nazujete, už je nebudete chtít sundat!

geco.png