Sleva! Venice Přiblížit

Venice

Inkkas Inkkas

1 979Kč

2 199Kč

-220Kč

Nové

Peruánsko mexická značka Inkkas klade s novou kolekcí bot Joggers důraz na spojování světa dohromady. Nechává se při navrhování bot inspirovat nejrůznějšími světovými kulturami a jejich jednotlivé charakteristické znaky promítá do každé boty.

Více informací

Nakupte o 2 500Kč více a budete mít dopravu zdarma!

Italské Benátky jsou proslavené jako hlavní evropská metropole, kde se setkává umění různého druhu.

Vedle nepřeberného množství obrazů od významných a uznávaných umělců, historických staveb, romantických italských uliček a dalších uměleckých děl stojí za zmínku styl zdobení skla typický právě pro Benátky.

Benátské sklo Murano nese jméno po souostroví v benátské laguně Jaderského moře. Tamní sklářské techniky byly pečlivě střeženým tajemstvím. Proslavila se zejména zdejší výroba barevných skleněných perel a lustrů z nich sestavovaných.

Inkkas Jogger Venice promítají právě zdobené Murano sklo v jeho tradiční mozaikové podobě.

Ornamenty poskládané do kruhové kompozice mohou evokovat staroindické magické kruhy zvané Mandaly.

Boty jsou vyráběné z autentické látky v Mexiku při dodržení standardu Fair trade. Pohodlí Vašich nohou zajistí ultra měkká vnitřní podšívka s tvarovanou vyndavací vložkou. Pevná látka a kvalitní gumová podrážka zaručí dlouhou životnost každé boty.

Sportovní elegance a italské kulturní bohatství, to jsou Inkkas Venice Jogger.

Originalita a dobrý skutek v jednom

Prostřednictvím organizace Trees for the Future značka Inkkas vysadí spolu s každým prodaným párem bot jeden strom v Amazonském pralese!