Sleva! Tan Camping Boot Přiblížit

Tan Camping Boot

Inkkas Inkkas

1 799Kč

2 999Kč

-1 200Kč

Nové

Cestování se stává neodmyslitelnou součástí života každého člověka, který chce poznat cizí kultury, zvyklosti jiných národů a poznat na své vzrušující cestě nové přátele!

Vezměte tyto designové Inkkas Camping Boots s sebou na cestu, nezklamou Vás!

Více informací

Nakupte o 2 500Kč více a budete mít dopravu zdarma!

Naše zbrusu nová kolekce Inkkas Camping Boots je určena především náročnějším uživatelům, kterým záleží hlavně na komfortu!

Design boty Vás zaujme na první pohled a ve chvíli, kdy si boty nazujete, tkaničky pořádně utáhnete a vykročíte, budete vědět, že tohle přesně jsou Vaši dokonalí společníci na Vaše cesty!

Jedná se o velice kvalitně zpracovanou obuv ušitou z prémiové voděodolné kůže pocházející z ekologicky zodpovědné koželužny.

Látka pochází z Peru a výroba probíhá v dílně v Evropě při dodržení standardů Fair trade. Pohodlí Vašich nohou zajistí ultra měkká vnitřní podšívka s vložkou. Semišové posílení spojů a kvalitní gumová podrážka zaručí dlouhou životnost každé boty, která se stane skvělým společníkem na Vašich cestách. 

Unikátní vzhled, provedení i výdrž, to jsou Inkkas Tan Camping Boots.

Originalita a dobrý skutek v jednom

Prostřednictvím organizace Trees for the Future značka Inkkas vysadí spolu s každým prodaným párem bot jeden strom v Amazonském pralese!