Sleva! Venice Přiblížit

Venice High-top

Inkkas Inkkas

Nové

Spojovat svět - to je přesně to, o co značka Inkkas prostřednictvím nejnovější kolekce usiluje!

Zajímá Vás víc? 

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

1 499Kč

2 499Kč

-1 000Kč

Nakupte o 2 500Kč více a budete mít dopravu zdarma!

Spolu s aktuální kolekcí se značka Inkkas inspiruje světovými kulturami a znaky typické pro jednotlivé země či města promítá do svých bot. 

Tyto kotníkové tenisky v netradičním barevném provedení se nechaly inspirovat samotnými italskými Benátkami. Benátky jsou známé jako hlavní evropská metropole, kde se setkává umění různého druhu. Vedle nepřeberného množství obrazů od významných a uznávaných umělců, historických staveb, romantických italských uliček a dalších uměleckých děl stojí za zmínku styl zdobení skla typický právě pro Benátky.

Inkkas Venice High-top promítají právě zdobené Murano sklo v jeho tradiční mozaikové podobě. Ornamenty poskládané do kruhové kompozice mohou evokovat staroindické magické kruhy zvané Mandaly.

Pohodlí Vašich nohou zajistí ultra měkká vnitřní podšívka s tvarovanou vyndavací vložkou. Pevná látka a kvalitní gumová podrážka zaručí dlouhou životnost každé boty.

Vínová barva a kousek benátského umění, Venice High-top to jsou Inkkas Venice High-top.

Originalita a dobrý skutek v jednom

Prostřednictvím organizace Trees for the Future značka Inkkas vysadí spolu s každým prodaným párem bot jeden strom v Amazonském pralese!