Kotníkové

Kvalitní dámské kotníkové tenisky

Vypadat skvěle v teniskách že je nemožné? Vůbec ne! Na našem eshopu najdete plno stylových kousků, které boří všechny mýty. Tenisky dříve patřily výhradně ke sportu, dnes už dobývají módní mola a v našem botníku mají nezastupitelné místo. Aby bylo chození cestou do práce nebo po městě maximálně pohodlné, udělají vám právě kotníkové tenisky tu nejlepší službu. V naší nabídce naleznete hned několik skvělých kousků. Kromě jiného nabízíme celokožené kotníkové tenisky, které se vyrábí z prémiové kůže. Pochází z dílny značky Inkkas, jenž si potrpí především na unikátní vzhled, kvalitu provedení a životnost. Jistě vás zaujme také brazilská značka, jejímž dílem jsou boty dokonalé, lehké a jednoduché. Bota se tvarově přizpůsobí noze. Celý den běhání po kostkách ve městě není v těchto botách žádný problém. Kotníkové tenisky Perky jsou žádanou a oblíbenou značkou, kterou najdete také v naší nabídce. Věřte, že jakmile je jednou nasadíte, už je nebudete chtít sundat.

Kotníkové tenisky - přispějte na dobrou věc

Kvalita, design, pohodlí a dlouhá výdrž. Kromě toho, že kupujete to nejlepší pro sebe, pomáháte i druhým. Značka Inkkas se rozhodla přispět na dobrou věc. Proto s každým prodaným párem bude v Amazonském pralese vysazen jeden strom. Kromě toho dává značka také důraz na zachování tradičních peruánských vzorů. Pokud máte rádi značky s dobrým srdcem a příběhem, je pro vás náš eshop místem, kde právě tyto kotníkové tenisky najdete.

Lehké kotníkové dámské kotníkové tenisky

Dámy, odhoďte lodičky a obujte se do pohodlí. Protože “život může být lehčí”. A to je i motto brazilské značky, která si zakládá na jednoduchosti, lehkosti a ruční výrobě. Extrémní lehkost zaujme na první nošení. Zároveň však bota dokonale zafixuje nohu a tvarově se jí přizpůsobí. Dopřejte si pro jednou krásné kotníkové tenisky, ve kterých budou nohy v pohodlí a vy tak nebudete muset řešit nepohodlí a případné otlaky.

Filtr:

Blog

Co je u nás nového

© TopShelf