Od pražského Fashion marketu na Náplavce, přes brněnský market na piazettě před Janáčkovým divadlem až po Rock for People v Hradci Králové na letištní ploše. 

Každá z těchto akcí měla své kouzlo.

Náplavka je překrásná hlavně díky tomu, že se člověk nachází v samotném srdci Prahy a výhled na Hradčany je jednoduše dechberoucí. Sluníčko v zádech, spousta stánků s originálními produkty sympatických prodejců, dezerty vypadající všechny tak luxusně, že jsme prostě museli vyzkoušet úplně všechny. 
Většinou to na nábřeží bývá stánek na stánku, takže netrvá dlouho a prodejci se mezi sebou postupně seznamují a vyměňují si příběhy a zkušenosti.



Brno nás přivítalo krásným počasím a celá akce na náměstí se konala v klidném a pohostinném duchu. Jelikož jsme tehdy akorát začínali s obchůdkem v Praze, Brňáci byli smutní, že Praha kamenný obchod má a oni ne. Tím se jejich radost a vděčnost mnohokrát znásobila a my jsme tam za dva dny potkali mnoho úžasných tváří a srdcí.



Jako highlight loňského léta pro nás byl premiérově Rock for People v Hradci Králové. A to byl fesťák se vším všudy, to Vám tedy povíme! Rozmanité gurmánské zážitky u stánků, které bychom jen těžko počítali, atrakce adrenalinové či méně, ranní fronta na kávu několik metrů dlouhá, sprchy pro všechny a na žetonky, spaní v autě, kde to bez špuntů do uší prostě nešlo a samozřejmě kapely hrající 24/7. 

13627152_749082458561985_798872949177434

Ať už to byly tyto akce anebo nějaké další, na kterých jste nás potkali, všechny pro nás mají jeden společný činitel.

Jste to VY! Jste to Vy, kteří chcete objevovat nové značky, jste to Vy, komu není lhostejná příroda, jste to Vy, co jste u nás nakoupili přes internet a byli jste tak spokojení, že jste se u nás zastavili a sdíleli jste s námi příběhy a jste to také Vy, kteří jste o nás slyšeli úplně poprvé. Neokoukané motivy
a povídání o botičkách Vám nedalo spát a druhý den jste dorazili přesně tak, jak jste slibili. 



Všeho s mírou a nic se nemá přehánět - a tak jsme se tento rok rozhodli, že letošní léto energii věnujeme kamennému obchůdku v Praze na Vltavské, s radostí Vám představíme nové letní kolekce obou našich značek a třeba načerpáme energii na léto příští, které může být opět celé festivalové! 

P.S.: Stavte se za námi v Holešovicích!