Stejně jako každý den přemýšlíme o tom, co si dáme k obědu, jestli půjdeme večer do kina či do divadla, stejně jako se rozhodujeme, kam pojedeme na dovolenou, stejně jako přemýšlíme, jestli si v kavárně dáme čaj či kávu a stejně jako se rozhodujeme, jaký dárek koupíme našemu blízkému příteli k narozeninám.

Stejně tak bychom měli přemýšlet i o tom, co si oblékáme a také obouváme.

13.jpg

Inkkas Yaxha Oxford aneb jeden z nejpopulárnějších a zároveň nejrychleji rozebraných kousků z řady Inkkas Oxford! Není však důvod smutnit, portfolio Inkkas je stále bohaté a Vy si určitě vyberete! :)

7.jpg

Tento model z řady Inkkas Oxford zcela vyniká mezi ostatními nejen svým vzhledem, ale hlavně svou vůní! Ano, přesně tak, Brazilky i Banáni totiž nádherně voní po ovocných žvýkačkách. 

9.jpg

Seznamte se s kultovním modelem Desert v nízkém provedení! Název těchto roztomilých botiček totiž úzce souvisí s teplem, mořem, odpočinkem, radostí, pláží a hlavně s horkým pískem, jehož barvu si tyto botky vypůjčily.

11.jpg

Víte, jakou symboliku mají tyto naše barevné náramky? Symbolizují jeden strom v deštném pralese vysazený značkou Inkkas za každý prodaný pár botiček

5.jpg

Kouzlo ruční výroby tkví v tom, že u nás nenajdete dvě totožně vypadající boty. Pokaždé se jedna od druhé bude malinko lišit. Každá bota je naprostý originál!

14.jpg

Jestli Vám není lhostejné, jak kousky oblečení vznikaly, zda byly vyráběny za spravedlivých podmínek a také jestli jejich cena odpovídá jejich kvalitě, jste tady správně!

Značka Inkkas se řídí podle standardů spravedlivého obchodu a je na cestě k získání Fairtrade certifikátu. Důstojné pracovní podmínky, spravedlivá cena, pomoc při rozvoji místních komunit, ochrana přírody a životního prostředí – na těchto zásadách Fairtrade funguje a značka Inkkas se s těmito principy ztotožňuje.

Vedle zásad spravedlivého obchodu se značka Inkkas vyznačuje také tím, že 90% jejich bot nese označení Vegan Shoes, což znamená, že k jejich výrobě nebyly použity ŽÁDNÉ živočišné materiály a boty jsou vyráběny pouze z přírodních materiálů.

Následující fotografie zodpovědně vyráběných botiček Vás okouzlí nejen originálním vzhledem, zaujme Vás především myšlenka, která se za mexicko - peruánskou značkou Inkkas skrývá :)