Tak dlouho jsme trpělivě i netrpělivě očekávali vzrušující podzimní kolekci brazilské značky Perky Shoes, až jsme se nakonec dočkali! A že to čekání za to stálo!


V České republice poměrně čerstvá značka botiček, převážně espadrilek, které jsou tak lehounké, že je na noze skoro necítíte. Perky botky nazujete, zavřete oči a v tu chvíli se ocitnete bosky na hebounkém mechu uprostřed lesa vonícího smůlou a jehličím.Dopřejte si teplo, pohodlí a originalitu. V nové kolekci si svého oblíbence najde úplně každý. Budou to kotníčkové nebo nízké? S kožíškem nebo bez? Nazouvací nebo s tkaničkami? Jednobarevné nebo vzorované?Procházky až do setmění, třpytící se ranní jinovatka, kaštanová zvířátka, lahodné kořeněné dýňové latté a večery při svíčkách. Po nejteplejším a období v roce přichází období nejbarevnější J
Také se každé ráno nemůžete dočkat té chvíle, kdy vyjdete z domu vstříc novému dni, na chvíli se zastavíte, podíváte se směrem k nebi a kolem Vás poletují stovky pestrobarevných listů rozličných tvarů a velikostí? My tento okamžik přímo milujeme!Nejšťastnější lidé jsou zpravidla ti, kteří se dokáží upřímně radovat i ze sebemenších maličkostí. A jaké že to jsou maličkosti?
Úsměv od neznámého člověka, spontánní návštěva divadla, nové huňaté rukavice, pozvání na kávu, setkání s milovanou babičkou, dočtená kniha, plánování výletu na místo, kde jste ještě nebyli, dopis ve schránce anebo čerstvě upečený jablečný koláč vonící po skořici. To všechno jsou nevinné maličkosti, které však znamenají víc, než by si mohl kdokoliv pomyslet.Nazujte si jedny z překrásných a neuvěřitelně lehounkých podzimních Perky, okolo krku si omotejte hřejivou šálu a vyrazte do milionů popadaných listů!
V tu chvíli zkuste myslet jen na ten daný okamžik a užívat si ho naplno.
Protože podzim za ty maličkosti opravdu stojí.