Doprava

V případě jakéhokoliv problému s doručením nám napište na info@topshelf.cz nebo zavolejte na +420 776709835 a my se o všechno postaráme.

Na výběr máte z několika způsobů doručení. Veškeré zboží máme skladem.

Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 odesíláme ten samý den, objednávky přijaté po 12:00 odesíláme následující pracovní den, a to u platby dobírkou, dokončené platby kartou, online bankovním převodem, v ostatních případech odesíláme v den připsání peněz na náš účet. 


Kurýr PPL

Doručující kurýr se s vámi v den doručení nejdříve spojí a domluvíte se na předání, a to ráno prostřednictvím textové správy s hodinou doručení a následně telefonicky při samotném doručení. Pokud se mu nepovede se Vám dovolat, bude to zkoušet ještě další den, potom vám pošle SMS, následně se vás ještě pokusí zastihnout na adrese doručení osobně. Pokud se mu ani to nepodaří, balíček se vrací nazpět k nám. Cena služby je 89 Kč.

Balík na poštu

Vaše objednávka bude doručena na jednu z 2600 pošt, kterou si sami vyberete. Cena: 94 Kč.

Balík do ruky

Zásilka bude doručena na Vámi zvolenou adresu, a to za 103 Kč.

Výdejny služby Uloženka

Kromě standardních přepravních služeb Vám nabízíme možnost vyzvednout si zásilku osobně na jednom z více než sta míst po celé České republice. Cena za zprostředkovatelské služby Uloženka je 55 Kč.

Osobní odběr

Po obdržení potvrzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí se pro něj můžete zastavit na naší prodejně - Bubenské nábřeží 705/8, Praha - Holešovice. Zboží zde bude uloženo po dobu 5 pracovních dnů.

Upozornění

Doručování zboží zajišťujeme prostřednictvím externích společností. Topshelf s.r.o. neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je povinen přijatou zásilku převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky. Všechny zásilky jsou uzavřeny bezpečnostní lepící páskou, proto v případě porušení pásky zásilku odmítněte převzít. Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.
© TopShelf